Intraceuticals

Eksperci medycyny estetycznej i profesjonalnej pielęgnacji potwierdzają skuteczność metody Intraceuticals i rekomendują ją w terapiach odmładzających, rewitalizujących i nawadniających.


"Intraceuticals to nieinwazyjna, nie tylko bezbolesna, ale przede wszystkim przyjemna metoda rewitalizacji i odmładzania, która łączy w sobie działanie tlenu hiperbarycznego z wprowadzaniem w skórę niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego, witamin oraz antyoksydantów.

Metoda zapewnia głębokie nawodnienie skóry, zagęszczenie i wypełnienie zmarszczek, widoczne natychmiast po zakończeniu zabiegu.

Nasze Spa dwukrotnie zostało uhonorowane wyróżnieniem Ekspert Urody Intraceuticals, co potwierdza wysoką jakość wykonywanych zabiegów, a także jego dużą popularność wśród Gości, za sprawą jego fantastycznych efektów działania."

Barbara Awsiukiewicz-Kuczera
Kosmetolog, Dyrektor Odnowy Biologicznej
Hotel Aquarius Spa*****


"Infuzja Intraceuticals wzbogacona o pielęgnację domową przynosi natychmiastowe i spektakularne efekty. Moje Klientki wybierają Intraceuticals jako kurację odmładzającą, po zabiegach medycyny estetycznej a także przed wielkim wyjściem jako zabieg tzw. zabieg bankietowy."

Agata Bieńkowska
Kosmetyczka, Właścicielka
Benessere Beauty & Spa


"Moje klientki uwielbiają Intraceuticals za spektakularny efekt i niesamowity tlenowy relaks podczas zabiegu."

Ewa Droździel
Kosmetyczka
Ce-Ce Beauty Clinic


"Pracuję w zawodzie kosmetologa już kilkanaście lat. Doświadczenie nauczyło mnie, że najbardziej pożądany jest widoczny efekt - często okupiony przez Klientów wieloma poświęceniami i niedogodnościami. I to zachwyca mnie nadal i nieustannie w metodzie Intraceuticals, a pracuję już z nią od ponad trzech lat, że naprawdę spektakularne efekty: odmłodzenia, wypełnienia zmarszczek oraz przywrócenia skórze jej jędrności i młodzieńczego blasku osiąga się tu bez jakiejkolwiek inwazyjności. To świadczy o wyjątkowości tej technologii. Intraceuticals to diament wśród gamy zabiegów oferowanych przez EGO Kosmetyka & SPA."

Magdalena Szczepaniak ? Zawicka
Kosmetolog, Właścicielka
EGO Kosmetyka & SPA


"Intraceuticals to zabieg który rekomenduje każdej pacjentce, szczególnie osobom, które oczekują natychmiastowych efektów poprawy kondycji skóry. Po zabiegu skóra jest wyraźnie napięta, głęboko nawilżona, a zmarszczki i bruzdy spłycone. Polecam wykonać serie 6 zabiegów ? raz w tygodniu, co gwarantuje długotrwały efekt."

Magdalena Pudło
Kosmetyczka
Estell


"Intraceuticals to zabieg szczególny, dzięki któremu w sposób zupełnie nieinwazyjny możemy uzyskać niezwykłą jędrność, gładkość i elastyczność skóry. W mojej praktyce zabieg ten polecam zarówno jako szybką pielęgnację bankietową, jak i seryjną ? dla głębszego i bardziej trwałego odmłodzenia i nawodnienia skóry. Zabieg ten daje skórze niesamowitą witalność i moc. Cóż trzeba więcej?"

Anna Dubiel
Kosmetolog
Estetica


"Zabiegi Intraceuticals zapewniają dobry wygląd i samopoczucie klientom, a nam satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Polecane w serii lub jako pojedyncza kuracja nadająca cerze zdrowy, promienny wygląd. Z gamy zabiegów polecam zabieg Rejuvenate. Jest to zbieg odmładzająco-regenerujący, który w bezpieczny i przyjemny sposób poprawia napięcie i gęstość skóry."

Katarzyna Żwirek
Kosmetolog
Holistic Clinic Kraków


"Wiosna, lato, jesień, zima ? Intraceuticals to zabieg wielkich zmian! Na taki zabieg można wybrać się zawsze. A po co? Po to, aby po pierwszym zabiegu zauważyć efekty metody Intraceuticals ? czyli widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością, czyli jednym słowem: ?skóra po wakacjach.?

Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, a po serii zabiegów redukuje cienkie linie, wygładza okolice oczu i ust oraz poprawia kontury twarzy.

Zabieg idealny ? bo nieposiadający prawie żadnych przeciwwskazań ? mogą go stosować kobiety w ciąży. Świetnie sprawdza się w klinikach urody jak i również w Spa ? w Przystań Hotel & Spa cieszy się ogromną popularnością."

Joanna Grabowska
Kosmetolog
Przystań Hotel & Spa


"Intraceuticals ... to sama przyjemność i dla klienta i dla mnie. Po zabiegu twarz wygląda jak po urlopie lub po dobrze przespanej nocy. A oprócz pięknego wyglądu można poradzić sobie z wieloma problemami skóry. Nie wyobrażam sobie już mojego gabinetu bez Intraceuticals."

Agata Zakaszewska
Tajemnice Urody


"Korzystam z Intraceuticals jako twórca Dental Face Liftingu?, opatentowanej w Polsce metody trwale poprawiającej rysy twarzy za pomocą zintegrowanej stomatologii i medycyny estetycznej.

Za pomocą technik ortodontycznych, implantologicznych i protetycznych wpływam na prawidłowy fundament kostny twarzy, w jej środkowym i dolnym piętrze. Osiągam symetryczne, harmonijne i odmłodzone rysy twarzy. Ale muszę zadbać równolegle o jakość skóry. Wśród wielu zabiegów estetycznych, które włączam do planów leczenia, ważne miejsce zajmuje infuzja tlenowa Intraceuticals. Pacjentki cenią sobie przede wszystkim jej nieinwazyjność oraz to, że kompleksowo poprawia jakość skóry.

Po zakończeniu terapii DFL? wiele kobiet nadal regularnie korzysta z infuzji hiperbarycznym tlenem, by utrzymywać dobrą kondycję cery oraz cieszyć się harmonijnym i odmłodzonym wyglądem."

Dr Iwona Gnach-Olejniczak
Unident Union Dental SPA


"Intraceuticals jako infuzja składników aktywnych przy pomocy tlenu hiperbarycznego idealnie sprawdza się po wszelkiego rodzaju zabiegach termicznych. Przywraca optymalne nawilżenie skóry. Po zabiegu cera wygląda świeżo i promiennie, dlatego szczególnie polecam pacjentom przed ważnymi wydarzeniami."

Dr n. med. Piotr Zawodny
Lekarz medycyny estetycznej, Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej
Klinika Zawodny Estetic


"Intraceuticals w moim gabinecie zalecam jako zabieg wyciszający skórę po bardziej inwazyjnych procedurach z zakresu medycyny estetycznej. Jest idealny dla pacjentów bojących się bólu a oczekujących spektakularnych rezultatów odmłodzenia twarzy. Zabieg jest niezwykle przyjemny i daje niesamowite efekty w poprawie nawodnienie i napięcia skóry. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu, spłycone brudy, wygładzone drobne zmarszczki, uniesiony owal. Pojedynczy zbieg należy traktować jako bankietowy, w dniu ważnego wyjścia lub dzień przed.
Moim pacjentom rekomenduję Intraceuticals

Dr. Joanna Bielska-Gawron
Lekarz medycyny estetycznej, lekarz dentysta
JB Medycyna Estetyczna